Optyk Kozienice


Musisz kupić okulary lub szkła kontaktowe? Chcesz wykonać badanie wzroku, by sprawdzić, jakich soczewek będziesz potrzebować?

Długoletnie doświadczenie sprawia, że nasz optyk jest w stanie każdemu z naszych klientów przeprowadzić kompleksowe badanie wzroku i zaproponować najlepsze okulary lub szkła kontaktowe dla jego wady.

Badanie wzroku u optyka – co wykonujemy?

Nasz salon proponuje Ci wykonywane na miejscu następujące usługi:

  • komputerowe badanie wzroku,
  • pola widzenia,
  • badanie optyczne za pomocą tablicy Snellena,
  • diagnostykę pod kątem daltonizmu,
  • badania profesjonalne dla kierowców zawodowych i pełną diagnostykę oczu.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy tablicę elektroniczną. Jesteśmy elastyczni – na wizytę możesz umówić się z nami w dogodnych dla Ciebie godzinach.

parallax background

Zapraszamy do naszego gabinetu Margo


(ulica Brzozowa 26, Kozienice, województwo mazowieckie).


Szeroki wybór oprawek do okularów

Znajdziesz u nas oprawki na każdą kieszeń. W naszym asortymencie są też okulary topowych marek, w tym z limitowanych edycji następujących marek:

Jeśli zależy Ci na modnej stylistyce oprawek, koniecznie zajrzyj do nas! Uważnie dobieramy oprawki, dbając o to, by były jak najtrwalsze – w końcu większość z nas kupuje okulary na lata.

Ponadto proponujemy kompleksowe doradztwo podczas doboru najlepszych oprawek tak, byś nie ryzykował zsuwających się okularów. Pomożemy Ci także wybrać oprawki, które najlepiej będą pasować do kształtu Twojej twarzy i podkreślą jej najbardziej atrakcyjne elementy, odwracając uwagę od tych, które chcesz ukryć. Salon Margo to gwarancja efektownego wyglądu i precyzyjnej korekty wzroku!

parallax background

Skorzystaj z usług Optyka Margo


(ulica Brzozowa 26, Kozienice, województwo mazowieckie).


Okulary na zamówienie

To, co wyróżnia nasz salon w kwestii doboru okularów, to fakt, że wykonujemy je w ciągu 48 godzin. Dzięki temu nie będziesz musiał rezygnować ze swoich planów czy wyjazdów służbowych! Mamy szeroki wybór szkieł optycznych, dlatego jesteśmy w stanie Cię zapewnić, że będziemy w stanie skorygować Twoją wadę wzroku.

Wykonamy dla Ciebie okulary:

  • progresywne,
  • korekcyjne,
  • cylindryczne,
  • polaryzacyjne,
  • przeciwsłoneczne.

Pomożemy Ci też w doborze soczewek. Znajdziesz u nas również szkła z antyrefleksem – zapomnij o irytujących odblaskach podczas pracy przy komputerze czy jazdy samochodem!

Dlaczego warto nas wybrać?

 

Skontaktuj się z nami – Margo

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz to zrobić drogą telefoniczną lub mailową. Pamiętaj, by zostawić nam dane kontaktowe, dzięki którym będziemy mogli do Ciebie oddzwonić lub napisać. Nasz salon możesz odwiedzić w drodze na ROD Dolinka czy kierując się na ośrodek sportowy. Powiat kozienicki poznał już nasze zalety – czas na Ciebie!


Potrzebujesz pomocy optyka lub okulisty?

Zadzwoń:

+48 663 588 133

+48 614 83 37


Możesz też przejść do zakładki kontakt aby dowiedzieć się więcej lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego.


Skontaktuj się z nami
Kontakt